PROGRESS Systemy Komputerowe

KONTAKT

Zadzwoń lub wyślij wiadomość

PROGRESS Systemy Komputerowe sp. z o.o.
Rozpoczęcie działalności: 25.06.1989 e-mail: office@progress.com.pl
Kapitał zakładowy: 50.000 zł adres: al. Mickiewicza 27, 31-120 Kraków
Numer KRS: 10348 tel./fax: +48 012 633 44 44
REGON: 350708848 tel./fax: +48 012 633 81 39
NIP: PL 676-10-00-896 tel./fax: +48 012 633 52 89
GETIN BANK SA: 35156011370000908000043671 Fax +48 012 622 38 02
PEKAO SA: 53124047221111000048499985 czynne: 9:00 – 17:00 (pn – pt)
BPH:
92106000760000320001391290
Zarząd firmy
Marek Biliński stanowisko: Prezes Zarządu
e-mail boss@progress.com.pl
telefon: +48 622 38 01
gsm: +48 602 386 062
gadu-gadu: 1281574

Piotr Banach stanowisko: Dyrektor Handlowy
e-mail piotr@progress.com.pl
telefon: +48 12 622 38 06
gadu-gadu: 558973
Dział handlowy
Konrad Fraś stanowisko: Handlowiec
e-mail konrad@progress.com.pl
telefon: +48 12 622 38 03
gadu-gadu: 2978790

Jadwiga Gierz-Zajega stanowisko: Handlowiec
e-mail jadwiga@progress.com.pl
telefon: +48 12 633 44 44

Zbigniew Lenda stanowisko: Opiekun klienta
e-mail zbigniew@progress.com.pl
telefon: +48 12 633 44 44
gadu-gadu: 1592973

Sylwia Gierałt stanowisko: Magazynier, Specjalista d/s Reklamacji
e-mail sylwia@progress.com.pl
telefon: +48 12 633 44 44
Dział produkcji i serwisu
Zbigniew Młynarczyk stanowisko: Serwisant
e-mail zbyszek@progress.com.pl
telefon: +48 12 633 44 44
gsm: +48 662258502

Marcin Zdziechowicz stanowisko: Serwisant
e-mail marcin@progress.com.pl
telefon: +48 12 633 44 44
gsm: +48 662101035

Jakub Synowiec stanowisko: Serwisant
e-mail kuba@progress.com.pl
telefon: +48 12 633 44 44

Krzysztof Maślanka stanowisko: Serwisant
e-mail krzysiek@progress.com.pl
telefon: +48 12 633 44 44
Administracja
Anna Polak stanowisko: Specjalista ds. Rozliczeń, Kadr i Płac
e-mail anna@progress.com.pl
telefon: +48 12 622 38 11

SZYBKI KONTAKT

Al.Mickiewicza 27
31-120 Kraków
tel:(12) 633 44 44
fax:(12) 622 38 02
office@progress.com.pl